۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي
English
صفحه اصلی
1397/01/29 با حضور كهن ترابي فرماندار جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان قائنات برگزار گرديد
با حضور كهن ترابي فرماندار جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان قائنات برگزار گرديد

كهن ترابي فرماندار و رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان قائنات در اولين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان در سال جاري ضمن تبريك اعياد پيش رو، اظهار داشت: سياست دولت در بحث هدايت تحصيلي دانش آموزان به سمت و سوي آموزش هاي فني و حرفه اي و كارآموزي در هنرستان هاي فني مي باشد.

فرماندار در ادامه؛ بيان داشت: آگاه سازي والدين، دانش آموزان و تشويق آنان به سمت آموزش هاي فني و جذب نمودن در هنرستان هاي فني بايد در دستور كار مسئولين امر قرار گيرد و در خصوص بالابردن جايگاه هنرستان ها نيز بايستي تلاش هاي مؤثري از سوي متوليان امر صورت گيرد.

رئيس شوراي آموزش و پرورش در همين رابطه؛ خاطرنشان كرد: خروجي آموزش هاي هنرستان ها و مراكز آموزش فني و حرفه اي و ديگر مراكز آموزش فني بايستي بعد از فارغ التحصيل شدن هنرآموزان در جامعه مشهود و كاربردي باشد تا ديگر دانش آموزان به اينگونه رشته ها، ترغيب شوند.

فرماندار قائنات در بحث ساماندهي اوقات فراغت دانش آموزان؛ نيز تأكيد كرد: در اين خصوص بايستي از موازي كاري در اجراي برنامه هاي مختلف آموزشي در حوزه هاي مختلف در ايام تعطيلات تابستاني خودداري گردد. در غير اين صورت هزينه ها افزايش خواهد يافت و تأثيرگذاري مواد آموزشي كمتر خواهد بود و همچنين ممكن است به برخي از موضوعاتي كه نياز شهرستان باشد؛ هيچ يك از مراكز آموزشي به آن توجه نكرده و يا غافل شوند.

 
 
تعداد بازدید: 62
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal