۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي
English
صفحه اصلی
1397/01/27 با حضور كهن ترابي فرماندار قائنات آئين تكريم و معارفه بخشدار نيمبلوك برگزار گرديد
با حضور كهن ترابي فرماندار قائنات آئين تكريم و معارفه بخشدار نيمبلوك برگزار گرديد

كهن ترابي فرماندار شهرستان قائنات در آئين تكريم و معارفه بخشدار نيمبلوك، ضمن تقدير و تشكر از همه تلاش ها و زحماتي كه آقاي گلچين بخشدار سابق در مدت مسئوليت بخشداري در حوزه هاي مختلف از جمله؛ دو انتخابات بسيار مهم، حساس و سرنوشت ساز متحمل شده اند؛ اظهار داشت: بخش نيمبلوك از ديدگاه ما؛ بخش مؤثر، حساس و استراتژيكي است كه مي تواند قطب كشاورزي و صنعتي شهرستان قائنات باشد.

مقام عالي دولت در ادامه خطاب به بخشدار جديد، بيان داشت: اين بخش داراي ظرفيت هاي بسيار زيادي مي باشد كه بايستي با تعامل و همكاري ساير مسئولين سطح بخش و شهرستان از اين ظرفيت ها در راستاي توسعه و عمران همه جانبه بخش بخوبي استفاده نماييد.

فرماندار قائنات همچنين؛ خاطرنشان كرد: گردش مديران و نخبگان امري متداول و عادي است و اين جابجايي ها و گردش مديران در همه دستگاه هاي اجرايي و حاكميتي امري عادي و معمول است و علت خاص ديگري ندارد.

ايشان با اشاره به اينكه بخشدار سابق تعامل بسيار خوبي با مسئولين ادارات و نمايندگي هاي سطح بخش در اين مدت داشتند؛ نظارت خوبي هم در حوزه هاي شهري و روستايي در كليه امور نيز داشتند و در مسير وحدت بخش تلاش هاي بسيار زيادي كردند.

فرماندار در قسمتي از سخنان خود؛ اظهار اميدواري كرد و افزود: انتظار ما از كليه مسئولين ادارات، نمايندگي ها، شخصيت ها و متنفذين سياسي، قومي و قبيله اي و به ويژه شهرداران و شورا هاي اسلامي اين است كه نهايت تعامل و همراهي را كمافي السابق با بخشدار جديد داشته باشند و ايشان را كمك كنند تا در مسير توسعه همه جانبه بخش گام هاي مؤثري برداشته شود.

كهن ترابي در پايان با تأكيد بر اينكه مشاركت مردم در كليه امور؛ اصل تغيير ناپذير انقلاب اسلامي است، تصريح كرد: اگر به دنبال ماندگاري جمعيت روستايي و شهري هستيم و مي خواهيم آينده خوبي براي اين بخش رقم بزنيم، همه بايستي دست به دست همديگر بدهيم تا بتواينم در مسير توسعه بخش و رفع بحران بيكاري و بهبود معيشت و اقتصاد شهروندان گام هاي مثبتي برداريم.

بر پايه اين گزارش در پايان اين مراسم ضمن تجليل از زحمات سه ساله آقاي گلچين كه در مدت تصدي مسئوليت بخشداري متحمل شده بودند؛ آقاي مهدي خسروي طي حكمي كه از سوي استاندار معزز خراسان جنوبي صاد شده بود؛ بعنوان بخشدار جديد نيمبلوك معرفي گرديد.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 163
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal