۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۷ تير
English
صفحه اصلی
1398/01/25 كارگران به عنوان مؤثرترين عامل ،نقش ارزنده اي در رونق توليد،اقتصاد كشور برعهده دارند
كارگران به عنوان مؤثرترين عامل ،نقش ارزنده اي در رونق توليد،اقتصاد كشور برعهده دارند

معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ضمن تاكيد بر توجه بيشتر به مقوله رونق توليد گفت: توجه به رونق توليد موجب رونق اقتصادي جامعه مي شود كه اين امر نيز اشتغال بيشتري را براي افراد جوياي كار ايجاد خواهد كرد. 

معاون فرماندار با بيان اينكه كارگران نقش مهمي در عرصه رونق توليد و اقتصاد كشور ايفا ميكنند، اظهار داشت: جامعه كارگري در سالي كه بعنوان سال رونق توليد از سوي مقام معظم رهبري نامگذاري شده، بار سنگيني بر دوش دارند و بايد با عزم ملي گامهاي بلندتري در راستاي رونق توليد و اقتصاد كشور بردارند..

معاون سياسي اجتماعي فرمانداري قائنات، ادامه داد: مقولهي كار در دين مبين اسلام، جايگاه خاصي دارد و در اسلام كار بعنوان عبادت ديده شده و در جمهوري اسلامي ايران نيز به كارگران اهميت ويژهاي داده شده و در قانون كار نيز مسائل مختلف كارگران لحاظ شده است.

وي با اشاره به اينكه كارفرمايان بايد كرامت انساني كارگران را حفظ كنند،اظهار داشت: نقش اصلي در رونق توليد و اقتصاد بر دوش كارگران است و بايد از اين قشر زحمتكش به خوبي حمايت شود.

معاون فرماندار در پايان با بيان اينكه ترويج فرهنگ كار و حفظ احترام كارگران ميتواند سبب گراميداشت قشر زحمتكش كارگران شود، تصريح كرد: كارگران نيز وظيفه دارند صادقانه كار كنند و در راستاي حفظ منافع جامعه و رونق توليد تلاش كنند.

برپايه اين گزارش در هفته بزرگداشت كار و كارگر برنامه هايي از جمله، برگزاري همايش پياده روي،همايش تجليل از كارگران نمونه، برگزاري يادواره شهداي كارگري،غبارروبي گلزار شهدا،ديدار با خانواده شهداي كارگر و رونمايي از اپليكيشن خدمات كارگري در سطح شهرستان قائنات انجام خواهد شد.

 
 
 
تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal