۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير
English
صفحه اصلی
1397/05/17 شوراي اداري شهرستان قائنات با حضور معاونين استاندار برگزار گرديد
شوراي اداري شهرستان قائنات با حضور معاونين استاندار برگزار گرديد

دكتر اسماعيلي معاون سياسي ،امنيتي و اجتماعي استانداري در جلسه شوراي اداري شهرستان قائنات خطاب به همه مديران و مسئولين شهرستان، خاطرنشان كرد: در شرايط كنوني همه بايستي در راستاي ايجاد اميد و نشاط در جامعه تلاش بكنند.

دكتر اسماعيلي در ادامه، تصريح كرد: در شرايط كنوني با وحدت، همدلي، هوشياري و همراهي مديران و با صداقت آنان با مردم خواهيم توانست از پيچ سخت مباحث اقتصادي بخوبي عبور نمائيم و آنرا پشت سربگذاريم.

معاون سياسي ،امنيتي و اجتماعي استانداري در قسمتي از سخنان خود، اظهار داشت: در شرايط كنوني دشمنان تا جايي كه بتوانند به دنبال تخريب احساسات مردم، بزرگ نمائي مشكلات، ايجاد اختلاف در بين گروه هاي مختلف هستند.

دكتر اسماعيلي در ادامه سخنان خود ضمن گراميداشت ياد و خاطره همه شهيدان به ويژه شهيدان عرصه اطلاع رساني و تبريك روز خبرنگار، خطاب به كليه مديران، تأكيد نمود: مديران بايستي وقت بيشتري براي بررسي، پيگيري و حل مشكلات مردم بگذارند.

مهندس كريمي فرماندار جديد شهرستان قائنات در شوراي اداري ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيد صارمي و تبريك روز خبرنگار به همه تلاشگران عرصه قلم، فكر و انديشه، تأكيد كرد: سه اصل صداقت، صراحت و صميميت با مردم سرلوحه كارمان در شهرستان قائنات خواهد بود.

مهندس كريمي فرماندار شهرستان قائنات در ادامه سخنان خود، بيان داشت: در شرايط كنوني دشمن به دنبال بدبيني مردم به نظام و حاكميت مي باشد. لذا حل مشكلات مردم در حوزه هاي مختلف درگروه تعامل، وحدت كلمه و تزريق اميدواري در مردم مي باشد.

فرماندار جديد قائنات در شوراي اداري تأكيد كرد: نياز امروز شهرستان قائنات دوري از سياست زدگي، تفرقه و نشاندن لبخند بر لبان مردم، اميد دادن و رسيدگي به معيشت و اقتصاد مردم است. زيرا در غير اين صورت سرعت رشد و توسعه در شهرستان تحت تأثير قرار خواهد گرفت.

در اين جلسه دكتر مشيرالحق عابدي سرپرست فرمانداري شهرستان قائنات با اشاره به اينكه در شرايط كنوني جنگ اقتصادي نابرابري پيش روي ملت شريف ايران اسلامي است؛ گزارش مفصلي از اهم اقداماتي كه در مدت تصدي مسئوليت فرمانداري شهرستان قائنات در حوزه هاي مختلف صورت گرفته بود؛ بيان نمود.

در پايان اين جلسه ضمن تجليل از تلاش ها و زحمات دكتر عابدي، مهندس محمد كريمي طي حكمي كه از سوي وزير محترم كشور صادر شده بود، بعنوان فرماندار جديد شهرستان قائنات توسط دكتر اسماعيلي معاون محترم سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري معرفي گرديد.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 176
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal