۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير
English
صفحه اصلی
1397/03/23 دكتر عابدي: گردشگري و بوم گردي، تأثير بسزايي در رونق اقتصاد مردم به ويژه در روستا ها دارد
دكتر عابدي: گردشگري و بوم گردي، تأثير بسزايي در رونق اقتصاد مردم به ويژه در روستا ها دارد

دكتر مشيرالحق عابدي فرماندار شهرستان قائنات در نشست كاري كه با تعدادي از اعضاي مؤسسه آواي طبيعت تهران و بنياد توسعه فرهنگي سپهر شهرستان قائنات پيرامون مباحث گردشگري و بوم گردي در محل دفتر كارشان داشت؛ اظهار داشت: شهرستان قائنات از ظرفيت ها و جاذبه ها ي بسيار خوب و ارزشمندي در حوزه گردشگري و بوم گردي برخوردار است كه بايستي بستر و زيرساخت هاي لازم و اوليه آن با تعامل و همكاري خود مردم، سمن ها و برخي از دستگاه هاي اجرايي ذيربط مهيا گردد.

مقام عالي دولت در ادامه ضمن حمايت از حضور اين مؤسسه در شهرستان، خاطرنشان كرد: بايد همه مردم، سمن ها و مسئولين با يك ديد و اعتقاد راسخ به سمت مباحث گردشگري و بوم گردي بروند و قبل از انجام هرگونه اقدامي، ابتدا بايستي اعتماد بين مردم و مجريان امر بخوبي برقرار گردد تا طرح و پروژه ها به نتيجه مطلوب برسد.

عابدي فرماندار قائنات با اشاره به اينكه، گردشگري يك راهبرد و استراتژيك است نه صرفاً يك كار تفريحي؛ بيان داشت: زنده كردن مباحث گردشگري و بوم گردي در شهرستان تأثير بسزائي در علاقه مندي و جذب جوانان به اينگونه مباحث خواهد داشت.

فرماندار قائنات تأكيد كرد: مطالعه طرح ها و آموزش افراد، دو گام مهم در اجراي طرح هاي گردشگري و بوم گردي است كه بايستي مدنظر مسئولين و مجريان امر قرار گيرد. و همچنين اگر اقتصاد مردم نهادينه شود، مردمي توانمند و مناطقي امن در حوزه هاي مختلف خواهيم داشت. 

 
 
تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal