۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۹ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1397/02/22 اولويت پروژه هاي روستاهاي بخش نيم بلوك براي پيگيري در كميته برنامه ريزي شهرستان.
اولويت پروژه هاي روستاهاي بخش نيم بلوك براي پيگيري در كميته برنامه ريزي شهرستان.
در ابتداي اين جلسه و پس از صحبت ها و نظرات دهياران و روساي شوراها؛ بخشدار نيمبلوك با بيان اينكه اولويت پروژه هاي روستا همواره در اولويت كاري اين نهاد است گفت: استفاده از كالاي ايراني مي تواند نجات بخش توليد داخلي باشد، چراكه هر يك از ما در حوزه مسئوليتي خود بايد بتوانيم براي تحقق شعار سال حداكثر بهره وري را داشته باشيم.
نماينده عالي دولت در بخش نيمبلوك با بيان اينكه دهياران وشوراهاي روستاهاي بخش نيمبلوك اجازه ندارد از كالاي غير بخش استفاده كنند و استفاده از توليدات بخش وشهر بايد در اولويت باشد، فرهنگ سازي براي استفاده از كالاي داخلي را يك ضرورت دانست و گفت: دهياران ،شوراهاي اسلامي ومسئولين در اين زمينه وظيفه دارند براي فرهنگ سازي بيشتر مردم براي استفاده از كالاهاي ايراني تلاش كنند.
وي افزود دهياران وشوراهاي اسلامي روستاها بايد اختلافات را كنار بگذارند و با همدلي، وحدت و تلاش، توفيقات بيشتري را براي ارائه خدمت به مردم رقم بزنند.
ايشان دهياران را داراي ظرفيتي قوي براي خدمت به مردم و پيشبرد اهداف دولت دانست و ابراز كرد: دهياران مكمل وحدت هستند و بايد در كنار مسئولان و به دور از هرگونه نگرش سياسي و پرداختن به حواشي براي خدمت به مردم و توسعه بخش نيم بلوك گام بردارند.
مهندس خسروي در بخش پاياني صحبت هاي خود با بيان اينكه هزينه كرد امورات روستا بايستي قبل از اجرا با بخشدار هماهنگ شود وفاكتورهاي صادرشده بدون تاييد بخشدار مورد قبول نخواهدبودگفت: جدي گرفتن مباحث مالي ،رعايت كردن سلسله مراتب اداري، كمك به طرح هاي اشتغالزايي ، بيمه كردن محصولات زراعي ،باغي وهم چنين دامي، پيگيري مسايل مربوط به زمين هاي منابع طبيعي ، پيگيري راه هاي عشاير ي به همت بنياد بركت را به جد دردستور كار است.
در ادامه اين جلسه نيز رئيس شوراي بخش و تعداد ديگر از مسئولين به بيان نقطه نظرات خود پرداختند.
 
 
تعداد بازدید: 1279
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal